آنچه می خوانید نتیجه ماه ها تلاش ماســت تا بتوانیم تعدادی کتاب الکترونیک برای آن دســته از عزیزانی کــه می خواهند راه چاره ای برای مشــکلات خود بیابند، تهیه کنیم. این کتاب ها قرار اســت مجموعه ای کاربردی و منتخب از موضوعات روز باشــند. مجموعه ای که با خواندن آن تا حد زیــادی روی موضوعاتی که ممکن است روزانه با آن ها سر و کار داشته باشید، اشراف پیدا کنید. کتاب پیش رو هم با پرداختن به موضوع خیانت جزو سری کتب کاربردی آموزشی-روانشناسی وب سایت “رشِد تو” است.

پس از خیانت

مشخصات کتاب

عنوان کتاب : پس از خیانت

موضوع کتاب : نجات رابطه از خیانت و زندگی بعد از آن

نویسنده : رشدتو

سال انتشار : ۱۳۹۸

تعداد صفحات : ۱۷

مدت زمان مطالعه : ۶۰-۸۰ دقیقه

قیمت کتاب : رایگان

 

درباره کتاب پس از خیانت

در کتاب “پس از خیانت” ســعی کرده ایم تا بــه طرح موضوع و زوایای این آسیب بپردازیم. زوایایی که ممکن است گاهی از دید همسران پنهان بماند. “پس از خیانت” نوشته شده است تا بتوانید راه رهایی از رازهای پنهانی خود را بیابید. در هر ســن یا وضعیت تاهلی که هستید، خواندن این کتاب می تواند آمادگی زیادی برای رویارویی با این بحران روابط زناشویی برای شما به ارمغان بیاورد.

 • آیا به همسر خود شک دارید؟
 • از رابطه خود ناامید شده اید؟
 • آیا فکر می کنید به شما خیانت شده است؟
 • هم اکنون دچار احساس خشم، عصبانیت و سردرگمی شده اید؟

پیشنهاد می کنیم برای نجات رابطه از دست رفته تان این کتاب را حتما بخوانید.

سرفصل‌های این کتاب :

 1. خیانت همسر چگونه اتفاق میافتد؟
 2. آیا همسرم به من خیانت میکند؟
 3. حالا دیگر مطمئن هستم به من خیانت میکند
 4. با او بمانم یا ترکش کنم؟
 5. می‌خواهم زندگی‌ام را از نو بسازم
 6. چگونه از رابطه خود مراقبت کنم؟
 7. پس از خیانت با فرزندان خود چگونه رفتار کنیم ؟

 

بخشی از کتاب

همیشه شنیده ایم که زن ها نشانه های خیانت را خیلی سریع متوجه می شوند. این یک واقعیت است. آن ها با دیدن نشانه های خیانت خیلی سریع شک می کنند و بعد برای پیدا کردن حقیقت دست به کارهایی می زنند تا مطمئن شــوند که گمانی که برده اند، بیراه نبوده است. اگر شما از آن دسته زنان دائم الشک هستید که مدت هاست به همسرشان سوء ظن دارند و در طول تمام این مدت یکبار هم نشانه ای از او ندیده اند، این بخش به درد شما نمی خورد. فقط لازم است بدانید که این رفتارهای شما نهایتا همسرتان را از سر لجاجت به سمت خیانت سوق خواهد داد، پس تا دیر نشده برای کنترل شک خود از یک متخصص کمک بگیرید و از زندگی تان محافظت کنید. روی صحبت ما با زن هایی است که همیشه مشکوک نیستند. آیا فکر می کنید همسرتان به شما خیانت می کند؟ آیا او به تازگی به بهانه کار دیر به خانه می آید؟ آیا گوشی موبایلش را از شما قایم می کند و تلفن هایش را در اتاق دیگری جواب می دهد؟ پیامک هایش را پاک می کند؟ آیا وضعیت رابطه جنسی تان به تاخیر افتاده است؟ بیش از پیش به ظاهر خود می رسد؟ سرد و بی تفاوت شده است؟ زیادی سرحال است و به شما بیش از حد محبت می کند؟ یا برخلاف آن از همه کارهای شما ایراد می گیرد؟ به محض ورودتان به اتاق از اتاق بیرون می رود و با شما در یک اتاق نمی ماند؟ بهانه جو شده است و مثل قبل در مهمانی های خانوادگی و دوستانه شرکت نمی کند؟ اگر چند مورد از این نشانه ها را دیده اید، باید بگوییم که بله حدس شما درست است.