خوب به دور و بر خود نگاه کنید. چرا انقدر آمار طلاق بیشتر شده؟ چرا بیماری‌های روحی و روانی انقدر زیاد شده‌اند؟ اعتیاد و مصرف مواد مخدر چه بلایی سر خانواده‌ها آورده است؟ آمار خودکشی، طلاق‌های عاطفی، خیانت، افسردگی و اضطراب را خوب نگاه کنید. حتی اگر نگاه نکنید هم می‌توانید از اطرافیان و افرادی که می‌شناسید به این آمار پی ببرید. واقعا چکار باید کرد؟ اصلا کاری از دست ما برمی‌آید؟ این داستان ظهور «رشد تو» است. ما آمدیم تا به همه نشان بدهیم این مشکلات می‌توانند حل شوند و این آمارهای ناامیدکننده با روش‌های منطقی و علمی بهبود پیدا می‌کنند. پس ناامید نباشید. ما آمدیم تا رشد و بالندگی را در چشم‌های شما ببینیم.

دوست دارید رابطه‌ای سرشار از شور و اشتیاق و عشق داشته باشید؟ دوست دارید زندگی مشترک خود را بر پایه‌ی اعتماد بنا کنید؟ راستی عشق واقعی چیست؟ پاسخ به این سوال‌ها در گرو یادگیری شما و کسب مهارت‌های زندگی است، بله درست شنیدید زندگی یک مهارت است و برای درست و زیبا زندگی کردن نیاز به یادگیری این مهارت‌ها دارید. پس باید یاد بگیرید و یاد بگیرید و یاد بگیرید. این‌ها مهارت‌هایی هستند که به زندگی شما عصاره‌ی شادی را تزریق می‌کنند. رمانتیک بودن، عشق واقعی، آرامش درونی و پاسخگویی کامل به نیازهای عاطفی و روانی شریک عاطفی  و مواردی از این دست را نمی‌توانید با سعی و خطا یاد بگیرید. باید مهارت‌های گوش دادن، ارتباط موثر و نفوذ در ضمیر ناخودآگاه را به رابطه‌ی خود اضافه کنید. حالا از شما می‌پرسیم: آیا می‌دانید چگونه باید به ناخودآگاه همسر خود نفوذ کنید؟

دوست دارید بدانید کار ما در مجموعه‌ی «رشد تو» چیست؟ ما روش‌های خرافی را کنار زده‌ایم و با تکیه بر علم روانشناسی و مشاوره راهکارهایی را متناسب با مشکلات و درگیری‌های شما ارائه می‌کنیم. روابط عاطفی شما را در مسیر خودش قرار می‌دهیم و به شما یاد خواهیم داد چگونه اختلافات و مشکلات بین خودتان و شریک عاطفی‌تان را برطرف کنید. راه‌های پیشگیری از خیانت و بی‌اعتمادی و شک و شبهه را به شما خواهیم آموخت و کمک خواهیم کرد آرامش را به زندگی خود برگردانید. مشکلات حل شدنی هستند. اختلافات حل شدنی هستند و زندگی زیباست. اگر و تنها اگر مهارت درست زندگی کردن را بلد باشیم.

فرقی نمی‌کند. هر جای ایران که هستید. از جنوب تا شمال، از شرق تا غرب می‌‌توانید روی ما حساب کنید. اگر وقت ندارید در کارگاه‌های حضوری و دوره‌های آموزشی شرکت کنید می‌توانید در خانه بنشینید و وبینارها یا همان سمینارهای آنلاین ما را نگاه کنید. اگر وقت ندارید و مشغله‌ی کاری شما زیاد است می‌توانید فیلم‌ها و ویدیوهای آموزشی ما را در وقت‌های خالی خود نگاه کنید. اگر همچنان وقت ندارید می‌توانید پادکست گوش بدهید. در حقیقت تمام امکانات و لوازم موردنیاز شما برای موفقیت در زندگی مشترک و کشف راه‌های سعادتمندی در اختیار شما قرار دارد. کافیست انتخاب کنید. ما اجازه نمی‌دهیم دلسرد شوید و از اول مسیر با شماییم و تا انتها قدم به قدم شما را یاری خواهیم کرد تا به این راز و رمزهای زندگی مشترک پی ببرید.

ما به طور خاص بر روی خیانت و دلایل آن تحقیق کرده‌ایم و تمام زوایای آن را مورد بررسی قرار داده‌ایم. از دلایل روحی و روانی تا دلایل جسمی و بیماری‌ها، همه و همه بررسی شده‌اند و بهترین راهکارها برای پیشگیری از آن نیز طراحی شده‌اند و به طور کامل در دوره‌های آموزشی ما ارائه داده می‌شوند. راهکارهای ترمیم رابطه و ایجاد شور و اشتیاق در زندگی مشترک و حفظ روابط به طور کامل در این دوره‌ها گنجانده شده‌اند. به طور کلی هر آنچه که در ازدواج و روابط به شما کمک خواهند کرد که بهتر تصمیم بگیرید، بهتر فکر کنید و بیشتر لذت ببرید و خوشحال باشید در محتوای خدمات «رشد تو» گنجانده شده‌اند. این محتوای آموزشی در فرمت‌های مختلف آنلاین، ویدیوهای آموزشی و پادکست در اختیار شما قرار داده شده‌اند. متدهای آموزشی به کار گرفته شده در این دوره‌ها و خدمات آموزشی کاملا به‌روز هستند و روش‌های منسوخ‌شده‌ی قدیمی کاملا کنار گذاشته شده‌اند و شما از دریچه‌ای تازه به زندگی خود نگاه خواهید کرد.

امنیت رابطه، امنیت شغلی، امنیت احساسات و عواطف و امنیت روحی. اینکه چگونه یک ارتباط موثر در خانواده‌ی خود تجربه کنید. به حرف‌های هم گوش بدهید و به هم امید و انگیزه بدهید. رفتارهای صحیح و منطقی را یاد بگیرید و ثبات را به زندگی خود تزریق کنید. شاید این موارد به چشم خیلی‌ها ساده به نظر بیایند اما … اما …. اما … تجربه‌ی ۱۱ ساله‌ی ما در سازمان و مشاوره‌هایی که در این سال‌ها داشته‌ایم نشان از کمبود آموزش در این حوزه است.

۱۱ سال تجربه ما را پخته‌تر و هدفمند‌تر کرده است. ۱۱ سال سابقه در زمینه‌ی بهبود رابطه عاطفی همسران، حل مسائل و مشکلات قبل و بعد از طلاق و مواجهه با افسردگی و بیماری‌های روحی و روانی در افراد مختلف اندوخته‌ای برای آیندگان به ما بخشیده است و تمام این تجربه در دوره‌های آموزشی و کارگاه‌ها و سمینارها جمع شده‌اند و برای شما ارائه می‌شوند. مفتخریم که افراد زیادی را مجددا به مسیر صحیح و معقولانه‌ی زندگی‌شان بازگردانده‌ایم. این داشته‌ و دستاورد ما تقریبا تنها چیزی است که به ما انگیزه می‌دهد تا با نهایت تلاش ادامه دهیم تا افراد زیادی طعم سعادت را بچشند. افراد زیادی دوباره لبخند بزنند. افرادی زیادی عاشق شوند و عشق و رابطه عاطفی پایدار را تجربه کنند.

کارگاه‌های زیادی در طول این سال‌ها برگذار شده‌اند و هنوز هم می‌شوند. کارگاه‌ کنترل ذهن برای دست یافتن به آرامشی عمیق و رهایی از افسردگی و اضطراب جزو کارگاه‌هایی بوده که بیشترین خواهان را تا کنون داشته است. کارگاه‌های انگیزشی برای درس خواندن و پیشرفت شغلی و رسیدن به اهداف با هدف بارورسازی ناخودآگاه به خوبی جواب داده است و فیدبک‌ها و نظراتی که از حاضرین در این کارگاه‌ها دریافت می‌کنیم ما را دلگرم می‌کند. رابطه سالم و عشق پایدار را بارها و بارها در طی این سال‌ها دیده‌ایم. رابطه‌هایی که در شرف از هم پاشیدن بودند خون تازه‌ای گرفتند و شروعی دوباره داشتند. مشکلات والدین با فرزندانشان کمتر شده  و بحران‌های عاطفی زیادی حل شدند. افرادی که در مرز فروپاشی بودند و حالا با خوشحالی از زندگی‌شان لذت می‌برند. در حقیقت دیدن این صحنه‌ها ویترین افتخارات ما هستند و ما به آن می‌بالیم.

دوره‌های کنترل خشم و ایجاد آرامش در زندگی و محکم کردن پیوندهای عاطفی در بین زوج‌ها شور و شوقی تازه برای ادامه‌ی زندگی به وجود آورده است. در این میان مشاوره‌های حضوری و فردی نیز نتایج بسیار خوبی داشتند و هنوز هم دورادور با دوستانی که برای مشاوره به ما مراجعه کرده‌ بودند در ارتباط هستیم و خوشبختانه توانسته‌اند مسیر زندگی خود را پیدا کنند و ما از این بابت خوشحال و خرسند هستیم.

پیام «رشد تو» به شما این است: امید داشته باشید. اگر رابطه‌ یا ازدواج شما به مشکل خورده است. اگر انگیزه‌ای برای ادامه زندگی ندارید. اگر دچار چالش‌ها و بحران‌های عاطفی و یا تحصیلی و شغلی شده‌اید. امید داشته باشید. چرا که ما با روش‌ها و راهکارهای تازه‌ای آمده‌ایم تا شما را در برابر این مشکلات مقاوم کنیم. خیانت‌ها، اختلافات، جدایی‌ها، مشکلات خانوادگی، تربیت فرزندان و هر آنچه که در زندگی مشترک به آن نیاز دارید در اختیار شما قرار دارند. تنها تصمیم شما باقی مانده است.

«دنیا را از دریچه‌ای تازه و با احساسات و عواطف تازه ببینید. زندگی ارزش آن را دارد که به خاطر آن تلاش کنید و یاد بگیرید و بجنگید. شما موفق خواهید شد.»