8 دلیل برای نداشتن رابطه با مرد متاهل

۸ دلیل برای نداشتن رابطه با مرد متاهل ، رابطه‌ای به‌همراه ترس

رابطه با مرد متاهل ، لذت زودگذر به همراه ترس و اضطراب

بسیاری از افراد در طول زندگی‌شان زندگی عشقی و پرفراز و نشیبی را تحمل می‌کنند و یکی از غم انگیزترین و شاید سخت‌ترین وقایعی که ممکن است برای برخی از افراد به صورت ناخودآگاه و یا حتی آگاهانه اتفاق بیفتد و بعد به معضلی بزرگ نیز تبدیل شود، وارد رابطه شدن و رابطه با مرد متاهل است. زمانی که یک خانم وارد رابطه عاشقانه با فردی می‌شود که از متاهل یا مجرد بودن او اطمینان ندارد و یا به غلط و تنها با یک نگاه و لبخند رابطه‌ای را شروع می‌کند که پایان تلخی در انتظارش خواهد بود.

در حقیقت عاقلانه‌ترین و مطمئن‌ترین راهی که پیش روی این افراد وجود دارد این است که، هر چقدر هم رابطه‌شان به جلو پیش رفته و نیروی عشق در قلبشان برای جدایی مقاومت می‌کند، درست زمانی که متوجه این موضوع می‌شوند، به همه چیز خاتمه دهند و از آن فرد فاصله بگیرند، زیرا کار درست دقیقا همین است…

اما از سوی دیگر نیز افرادی هستند که شاید از عواقب رابطه با مرد متاهل چندان اطلاعی ندارند و علی رغم اینکه وضعیت تاهل مردی که با آن وارد رابطه شده‎اند را می‎دانند، همچنان به کار خود ادامه می‌دهند و هر چه بیشتر در این باتلاق کثیف فرو می‌روند و موجب تخریب زندگی خودشان و زندگی یک خانواده می‌شوند. در حقیقت همه ما باید بدانیم که حق عاشق شدن و تجربه کردن عشق را به هر قیمتی نداریم و این ذهنیت را فراموش کنیم که عشق یکباره و بدون هیچ تاثیری از ما اتفاق می‌افتد، زیرا همه ما انسان‌ها قدرت انتخاب و منطق داریم و باید در انجام هر کاری از آنها بهره بگیریم.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با ۸ دلیلی که ثابت می‌کند نباید به رابطه با مرد متاهل ادامه دهید، آشنا کنیم و ثابت کنیم قطع کردن این ارتباط در هر کجای مسیر که باشید، چقدر می‌تواند در سرنوشت شما و یک خانواده موثر باشد.

۸ دلیل برای نداشتن رابطه با مرد متاهل

  1. مورد قضاوت قرار می‌گیرید

زمانی که وارد رابطه با فردی می‌شوید که هنوز متاهل است، قطعا در موقعیتی قرار می‌گیرید که خودتان هم متوجه هستید که کاری اشتباه و یا غیر اخلاقی را در پیش گرفته‌اید، حتی اگر برای اولین بار باشد که عاشق شده باشید و هیچ‌وقت دیگر طعم عشق را تجربه نکرده باشید، بهتر است بدانید این موضوع دیر یا زود در چشم همه آشکار می‌شود و اینجاست که شما قضاوت می‌شوید و در چشم عموم مردم و هرکسی که از رابطه‌تان باخبر است، یک خانه خراب کن و یک شخص منفور و غیرقابل بخشش به نظر می‌رسید.

مردم به شما به چشم یک فرد منفی نگاه می‌کنند و این تازه شروع مشکلات شماست. مشکلاتی که شاید به عنوان یک واقعیت تلخ تا آخر عمر به همراهتان باشد و سنگینی بار آن را باید سال‌ها همراه خودتان به دوش بکشید. از طرفی ترس از دیده شدن توسط مردم و یا آشنایان و همسر مردی که با او وارد رابطه شده‌اید آنقدر تلخ و اضطراب آور است که شیرینی عشق را خیلی زود به طعم تلخ ترس و دلهره و حس بد بودن تغییر می‌دهد و آرامش و امنیت را از شما سلب می‌کند.

2. این فرد هیچوقت متعلق به شما نیست و نخواهد بود

  1. این فرد هیچ‌وقت متعلق به شما نیست و نخواهد بود

باور کنید یا خیر اما شما در این رابطه هر چقدر هم عاشق باشید باید قبول کنید که این فرد متعلق به کس دیگری است و این احساس ناخوشایند همیشه همراهتان خواهد بود. داشتن رابطه با مرد متاهل یعنی باید قبول کنید که به عنوان یک تفریح زودگذر خودتان را بازیچه فردی قرار دهید که هیچ‌گاه برای شما نبوده و هیچ‌وقت هم متعلق به شما نمی‌شود، مرد متاهل حتی اگر در زمانی که با شما آشنا شده دوست داشته باشد هر روز و هر شب در کنار شما باشد، باز هم نمی‌تواند همیشه با شما باشد و باید شب به خانه برگردد. او متعلق به جایی دیگر است و هر چند روز هم با شما باشد باز هم به سمت خانواده خودش برمی‌گردد.

  1. شما باید تا همیشه مخفی بمانید

وقتی فردی عاشق می‌شود و ازدواج می‌کند دوست دارد تا به همه فرد مورد علاقه‌اش را نشان دهد و از بودن با او در همه جمع‌های دوستانه و آشنایان لذت می‌برد، ولی زمانی که شما خودتان را درگیر رابطه با مرد متاهل می‌کنید، باید همانند یک فرد غیرقانونی و یک خلافکار فراری تا همیشه مخفی بمانید.

در رشدتو بخوانید  با کودک لجباز چگونه برخورد کنیم؟ 6 راه‌کار برای رفتار با کودک 2 ساله لجباز

هیچ‌وقت نمی‎توانید در جمع فامیل و دوستان قرار بگیرید و لذت ببرید و حتی با احساس راحتی و امنیت یک شام عاشقانه را در رستوران مورد علاقه‌تان میل کنید. تجربه‌های شیرین عاشقی برای شما ممنوع می‌شود و باید در جاهایی قرار بگذارید که کسی متوجه شما نشود، حس ترس و اضطراب همیشه همراهتان خواهد بود و از این عاشقی جز تنهایی، بدنامی و احساس منفی چیزی عایدتان نخواهد شد.

  1. در رابطه با مرد متاهل هیچ آینده‌ای در انتظار شما نیست

زمانی که تصمیم به ارتباط با مرد متاهل می‌گیرید، باید با آینده‌ای روشن و تجربه یک زندگی عادی عاشقانه را فراموش کنید. شاید این فرد از شما به لحاظ مالی حمایت کند و یا حتی به شما محلی برای زندگی هم بدهد، ولی همه ما می‌دانیم که حتی این حمایت‌ها هم موقتی است و زمانی که شادی و احساس امنیت و رضایت نداشته باشید، هیچ‌وقت نمی‌توانید ادعا کنید که خوشبخت هستید.

زمانی که شما با هم هستید، تا همیشه محدود و مختصر خواهد بود و شما هیچ‌وقت اولویت یک مرد متاهل نخواهید بود؛ زیرا او باید در زمان تعطیلات، عصرها و شب‌هایی که وقت دارد، به همراه خانواده خودش باشد و شما همانند یک زنگ تفریح تنها در زمان‌های خالی او جای دارید و با رابطه‎ای که گفتن آن هیچ افتخاری ندارد و موجب شرم و ناراحتی شما می‌شود، بیشتر زندگی‌تان به تنهایی می‌گذرد.

شاید در زمان رابطه با مرد متاهل او ادعا کند که عاشق شماست و واقعا شما را دوست دارد، ولی این جمله هیچگاه برای شما آن‌طور که باید باورکردنی نخواهد بود، زیرا او خانواده‌ای دارد که ترجیح می‌دهد به هر دلیلی بیشترین زمانش را با آنها سپری کند و شما را از آنها پنهان کرده است، پس ترس اینکه این مرد هر لحظه ممکن است شما را ترک کند تمام روزها و شب‎هایتان را پر خواهد کرد و در آخر نیز مطمئن باشید آن روز دیر یا زود از راه می‌رسد.

  1. در رابطه با مرد متاهل قانون علیه شماست

در رابطه با مرد متاهل قانون علیه شماست

حتی اگر مساله را از بعد قانونی نیز نگاه کنید، شروع رابطه با مرد متاهل می‌تواند پیامدهای قانونی بدی برای شما داشته باشد و در صورت آگاه شدن خانواده مردی که با او هستید و شکایت و پیگیری آنها، قانون نیز علیه شما خواهد بود. بنابراین قبل از اینکه ارتباط با مرد متاهل را آغاز کنید، بهتر است کمی هم به عواقب تلخی که در انتظارتان است توجه کنید. فروپاشی یک خانواده در کنار تبدیل شدن به یک آدم منفی که باید از چشم همه دور بماند و همیشه با ترس و اضطراب زندگی کند و هیچ آینده روشنی نیز در انتظار او نخواهد بود. قانون علیه شماست و هیچکس، حتی نزدیکان خودتان هم کارتان را تایید نمی‌کنند. همه شما را مقصر می‌دانند و انگشت محاکمه و عامل فروپاشی خانواده تا همیشه به سمت شما اشاره می‌کند.

  1. شما هیچ‌وقت اولویت ندارید

ارتباط با مرد متاهل و پذیرفتن نقش معشوقه یک مرد، یعنی قبول کنید که هیچوقت شما در اولویت قرار ندارید و مطمئن باشید زمانی که برای فردی کم اهمیت‌تر از خانواده‌اش باشید خیلی زود شما را از زندگی‌اش حذف خواهد کرد و بعد از مدتی که قرارهای عاشقانه باهم گذاشتید خیلی زود تصمیم می‌گیرد تا برای همیشه شما را کنار بگذارد و به کانون گرم خانواده خودش بازگردد و فراموش کند چه روزهایی را با شما سپری کرده است.

در رشدتو بخوانید  پیامد های طلاق و جدایی | پیامد های طلاق برای جامعه و زندگی اعضای خانواده

بهتر است این موضوع را بپذیرید که همسر رسمی و قانونی یک مرد و کسی که سال‌ها در کنار مرد مورد علاقه شما زندگی کرده، اگر بخواهد می‌تواند دوباره شوهرش را شیفته خود کند تا او دست از هوس‌های زودگذر بردارد و این یعنی رابطه با مرد متاهل برای شما جز پوچی و نافرجامی هیچ ارمغانی نخواهد داشت.

فراموش نکنید، کسی که توانسته با خیانت به همسر قانونی‌اش به شما ابراز علاقه کند، خیلی زود بجای شما هم شخصی دیگری را جایگزین لذت‌های زودگذرش خواهد کرد و هیچ تعهدی به شما ندارد و همان‌طور که همه چیز یک باره اتفاق افتاده، یکباره هم از هم می‌پاشد.

  1. هیچ تعهدی بین شما وجود ندارد

حتی اگر این مرد در تمام زندگی‌اش همسرش را فریب دهد تا زمان بیشتری با شما سپری کند، باز هم نمی‎توانید مطمئن باشید که او به شما وفادار می‌ماند. زیرا شما تنها یک معشوقه هستید و هر لحظه ممکن است این مرد به سوی خانواده خودش و یا حتی یک معشوقه جدید که از شما جوان‌تر و زیباتر است کشیده شود.

حتی این مرد بعد از اینکه از همسرش جدا شود تا با شما باشد، در مورد این موضوع هیچ تضمینی وجود ندارد که او بر سر قول و حرف‌هایش با شما می‎ماند، زیرا او یک بار شکست را تجربه کرده و بعید است که به راحتی با کسی که قبلا زندگی او را خراب کرده و به عنوان معشوقه او بوده ازدواج کند. از طرفی از کجا مطمئن هستید که کسی که به خاطر شما همسرش را طلاق می‌دهد، بعد از ازدواج با شما دوباره همین بلا را سرتان نیاورد و به شما خیانت نکند!؟

  1. این رابطه همراه با درد و تخریب است

رابطه با مرد متاهل بجای اینکه باعث آرامش و رضایت شما شود، همیشه همانند درد و رنجی همراهتان است. حفظ کردن چنین رابطه‌ای که از پایه نادرست و اشتباه است، واقعا سخت است و در این مسیر خطرات زیادی بر سر راهتان قرار دارد. دید همه مردم و آشنایان را به شما بد می‌کند و روابط‌تان با سایر انسان‌ها را از بین می‌برد.

خیلی از افرادی که گرفتار چنین رابطه‌ای می‌شوند، شکست‌های عشقی بزرگی را تجربه کرده‌اند و یا به دنبال پول و موقعیت افراد هستند. برای برخی از آنها اهمیت ندارد که یک زندگی و یک خانواده در حال نابودی است و شاید همه این افراد از لحاظ اخلاقی دچار تزلزل هستند و انسانیت را فراموش کرده‌اند، زیرا هنگامی که یک فرد از نظر شخصیتی و اخلاقی انسان سالمی باشد، هیچ‌گاه خودش را وارد چنین رابطه‌ای نمی‌کند و یا به محض متوجه شدن این موضوع خیلی زود از این رابطه نامشروع خارج می‌شود، تا هم از زندگی خودش به عنوان یک انسان سالم محافظت کند و هم موجب از هم پاشی یک خانواده و خراب شدن زندگی مشترک دو انسان که با هم عهد بسته‌اند تا آخر عمر در کنار هم باشند، نشود.

شاید مهم‌ترین موضوعی که هر فرد باید در زندگی به یاد داشته باشد این است که همه ما حق این را داریم که عاشق شویم و عاشقانه زندگی کنیم و بدون ترس بتوانیم یک زندگی زیبا را تجربه کنیم و باعث افتخار خوانواده‌مان باشیم و خودمان نیز از نشان دادن کسی که دوستش داریم به دیگران احساس غرور کنیم اما شروع یک رابطه با مرد متاهل همه زیبایی‌های یک عشق را به دنیایی از ترس، اضطراب، تنفر و سردرگمی تبدیل می‌کند…

منابع:

https://pairedlife.com

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *