قانون جذب عشق

قانون جذب برای رسیدن به معشوق چیست؟ | قانون جذب عشق خرافه یا واقعیت؟

در مورد قانون جذب برای رسیدن به معشوق چه چیزی می‌دانید؟ آیا تا به حال این عبارت به گوش شما خورده است؟ آیا تا به حال شده به شما گفته باشند به چیزی که می‌خواهی فکر کن تا در زندگی شما رخ دهد؟ در مورد تابلو کائنات چطور؟ آیا در مورد آن چیزی شنیده‌اید؟ در مورد قانون جذب عشق چطور؟ چیزی از آن می‌دانید؟ توانایی ذهن انسان فرای چیزی است که به آن می‌پنداریم. انسان در بهترین حالت ممکن شاید بتواند از شش درصد توانایی ذهن خودش استفاده کند. ذهن انسان آنقدر قدرتمند است که می‌تواند دنیای اطراف خودش را آن‌طور که می‌خواهد بسازد. شاید حتی بارها افرادی را دیده باشید که با استفاده از ذهن خود اجسام را حرکت می‌دهند. این مساله نشان دهنده این موضوع است که ذهن انسان می‌تواند روی دنیای بیرون تغییر و تحول انجام دهد. حتی در ضرب المثل‌های قدیمی ایرانی شنیده‌اید که : ” از هرچه بترسید، بر سر شما خواهد آمد”. این نشان دهنده این است که افکار ما می‌توانند خودشان را وارد دنیای واقعی کنند.

قانون جذب

یک فکر تبدیل به یک باور می‌شود، باور تبدیل به تلقین می‌شود و این تلقین مثل بذری است که در ذهن ما کاشته می‌شود. ما هر روز به این بذر آب می‌دهیم و باعث رشد آن می‌شویم. این بذر آنقدر در ذهن ما ریشه می‌کند که تماما ذهن ما را پر می‌کند. هر روز آنقدر از این گیاه مراقبت می‌کنیم تا بر تمام ذهن ما سایه بیفکند. دقیقا همین لحظه است که باور ما تبدیل به واقعیت می‌شود. قابلیت ملموسی که با چشم می‌توان دید.

به نوعی می‌توان گفت زندگی ما همانی است که همواره می‌خواستیم. ذهن شما این دنیا را ساخته است، دقیقا همان‌گونه که در خواب می‌توانید یک دنیای مستقل برای خودتان بسازید. به مکان‌هایی بروید که تا به حال اصلا آنجا را ندیده‌اید. یا کار‌هایی را انجام دهید که در دنیای واقعی به شدت از انجام آنها هراس دارید. همه این اتفاقات درون ذهن شما رخ می‌دهند. ذهنی که می‌تواند همه چیز را تغییر دهد.

شاید اگر انسان می‌توانست از صد درصد ظرفیت مغز خود استفاده کند، می‌توانست در لحظه با اراده خودش همه چیز را تغییر دهد و یا حتی در زمان صرف کند. همه چیز به ذهن ما بستگی دارد. همه اتفاقاتی که رخ می‌دهند، به صورت ناخودآگاه چیز‌هایی بودند که ما در ذهن خودمان ساخته‌ایم.

حالا که ذهن ما به صورت ناخودآگاه چنین توانایی بزرگی دارد، پس چرا آن را به صورت خودآگاه کنترل نکنیم؟ اگر واقعا این ذهن ما است که دنیای ما را ساخته، پس می‌توانیم با کنترل آن، به راحتی، خودمان دنیای اطراف‌مان را شکل دهیم. شاید برای برخی از شما مخاطبین عزیز این موضوع کاملا بدیع و جدید باشد و از شنیدن آن به وجد آمده باشید. اما شاید به نوعی پایه‌گذار این نوع افکار، “بودا” بوده است.

در دین بودا بر این باور هستند که شما می‌توانید روی چیز‌های مثبت تمرکز کنید تا اتفاقات مثبت و خیری در زندگی شما رخ دهند. رفته رفته این فکر و باور در ادیان و فرهنگ‌های مختلف نیز پدیدار شد و نام آن را “قانون جذب” گذاشتند.

قانون جذب برای رسیدن به معشوق چیست؟

قانون جذب چیست؟

قانون جذب تعریف بسیار ساده‌ای دارد و تا به همین لحظه شاید مفهوم آن را درک کرده باشیم. قانون جذب بر این باور است که به هرچه فکر کنید، به همان خواهید رسید. اگر می‌خواهید با تمام وجود به یک موفقیت دست پیدا کنید، پس جز موفقیت به چیز دیگری فکر نکنید. تمام ذهنتان را باید روی چیزی که می‌خواهید متمرکز کنید تا به آن برسید.

در رشدتو بخوانید  دوست پسر ایده آل | دوست پسر خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مفهوم اصلی قانون جذب شاید یکی از بزرگ‌ترین راز‌های زندگی هر انسانی باشد. زمانی که قانون جذب را درک کنیم، راز آن برای ما بر ملا می‌شود. اگر به زندگی افراد موفق در دنیا نگاهی سطحی بیندازیم، خواهیم دید که آنها خودشان را با تمام وجود باور داشتند. آنها با وجود اینکه تمام دنیا در مقابلشان بود، خودشان را باور کردند و خواستند که بهترین شوند.

در فرهنگ ما نیز باور بر این بوده که خواستن توانستن است. این همان قانون جذب به زبان ساده ایرانی است. ضرب المثلی که شاید سالیان سال است از آن استفاده می‌کنیم اما هیچ‌گاه معنای واقعی پشت آن را درک نکرده‌ایم. اگر چیزی را با تمام وجود بخواهید، قطعا به آن خواهید رسید.

زندگی نه تنها ثمره تلاش ما، بلکه ثمره خواستن ماست. دنیا چیزی را به ما می‌دهد که از آن درخواست می‌کنیم. تصور کنید که به یک فروشگاه بسیار بزرگ می‌‌روید. مسئول فروشگاه به شما اجازه می‌دهد تا هرچیزی را که می‌خواهید از این فروشگاه به صورت رایگان بردارید. شما می‌توانید گران‌ترین وسایل را با خود ببرید یا حتی دست خالی از آنجا بروید. این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه چیزی را با خود به‌همراه ببرید. مسئول فروشگاه نیز چیزی را به شما می‌دهد که از او درخواست می‌کنید، در غیر این صورت باید کاملا دست خالی آنجا را ترک نمایید.

دنیا همان فروشگاه است و ذهن شما همان مسئول فروشگاه به حساب می‌آید. ذهن‌مان به ما اجازه می‌دهد تا هرچیزی را از دنیا بخواهیم. شاید به نوعی ذهن و مغز انسان نوعی مترجم افکار ما برای دنیا است. مترجمی که به دنیا می‌‌گوید ما واقعا از آن چه چیزی طلب کرده‌ایم.

شاید تصور کنید که این کاملا خرافات است و هیچ دلیل علمی پشت آن وجود ندارد.

قانون جذب عشق، خرافه یا واقعیت؟

قانون جذب، خرافه یا واقعیت؟

از نظر علمی، دانشمندان فیزیک کوانتوم هر روز در حال تحقیقات مختلفی هستند. تحقیقاتی که تاثیر ذهن بر زندگی انسان را بررسی می‌کند. اگر کمی اهل تحقیق باشید، می‌توانید نتیجه یافته‌های این دانشمندان را بررسی نمایید. اگر این کار را انجام دهید خواهید یافت که حتی با استفاده از تلقین می‌توان بیماری‌های مختلف را درمان کرد.

حتی در بعضی از تحقیقات به بیماران مختلف، داروهای تلقینی دادند. این دارو‌ها هیچ اثر دارویی نداشتند و تنها بیماران تصور می‌کردند که در حال مصرف دارو هستند. جالب است بدانید بسیاری از بیماران بعد از مصرف دارو‌نما‌ها کاملا درمان شدند!

این تاثیر بزرگ و شاید رعب‌آور تلقین بر انسان را نشان می‌دهد.  تاثیری که واقعا می‌تواند لرزه بر اندام هر انسانی بیندازد. اینکه واقعا ذهن ما چنین قدرت بالایی دارد و حتی ما از آن آگاه نیستیم. همین موارد و آزمایش‌های مختلف نشان دهنده این هستند که می‌توان به قانون جذب برای رسیدن به معشوق اعتماد کرد.

علاوه بر آزمایشات فیزیک‌دان‌های مختلف، می‌توان به تجربه واقعی افراد مختلف در سراسر دنیا نیز تکیه کرد. در فیسبوک گروهی بزرگ، بالغ بر شش میلیون نفر در مورد تجربیات مثبت خود از قانون جذب نوشته‌اند. در این بین می‌توان نام اشخاص مشهوری همانند اپرا، جیم کری و دنزل واشنگتون را مشاهده کرد.

همه این‌ها شاید ثابت کنند که قانون جذب برای رسیدن به معشوق می‌تواند مثمر ثمر باشد. اما مهم‌تر از همه این‌ها باید گفت که قانون جذب هزینه‌ای برای ما در بر ندارد. این یعنی آزمودن آن خالی از لطف نیست و بی هیچ ضرری می‌توانید آن را حتی یک بار در زندگی خود اجرایی کنید.

در رشدتو بخوانید  زن عاشق چه خصوصیاتی دارد؟ | ویژگی های زنان هنگامی که عاشق می شوند

اما همه این‌ها را بررسی کردیم تا در مورد قانون جذب عشق صحبت کنیم.

قانون جذب برای رسیدن به معشوق چیست؟

قانون جذب عشق چیست؟

قانون جذب عشق همان درون مایه اصلی قانون جذب را دارد. شاید به عبارت ساده‌تر بتوان به ضرب المثل خودمان اشاره کنیم که ” دل به دل راه داره”. اگر کمی دقیق‌تر و تخصصی‌تر بخواهیم در مورد این مساله صحبت کنیم، باید بگوییم که عشق ثمره عشق خواهد بود.

چطور می‌توان بذر کینه و نفرت کاشت و انتظار برداشت عشق داشت؟ اگر شما عشق بکارید می‌توانید انتظار برداشت عشق داشته باشید. اگر واقعا به فردی علاقه دارید، تنها روی علاقه خود به آن فرد متمرکز شوید. هر لحظه هر جا و در هر زمان تنها به او فکر کنید. آن‌قدر که ذهن شما، تنها از آن فرد پر شود.

زمانی که این اتفاق بیفتد، ذهن شما پیامتان به دنیا را ترجمه می‌کند. به مسئول فروشگاه دنیا می‌گوید که شما آن فرد را از دنیا می‌خواهید. اگر با تمرکز کامل این درخواست را داشته باشید، خواهید دید که همه شرایط برای شما به نوعی تغییر خواهند کرد که به عشقتان برسید.

قانون جذب برای رسیدن به معشوق فرق دروغ و راست را به سرعت تشخیص می‌دهد. قانون جذب عشق چیزی نیست که بتوانید سرش کلاه بگذارید. شاید گاهی چنین بیان شود که من با تمام وجود فردی را خواستم و برای مدت طولانی تنها به او فکر کردم، اما در نهایت به جدایی رسیدیم.

قانون جذب برای رسیدن به معشوق به صورت ناخودآگاه کار می‌کند و از ضمیر ناخودآگاه شما با خبر است. شاید بتوانید به صورت خودآگاه روی فرد خاصی تمرکز کنید، اما اگر کمی عدم اطمینان در ضمیر ناخودآگاه شما وجود داشته باشد، همان میزان عدم اطمینان جلوی تحقق رویای شما را می‌گیرد.

زمانی که واقعا با تک تک سلول‌های بدن خود حس کردید که یک نفر همان نیمه گم شده شماست، پس دست دست نکنید و با تمام وجود به او فکر کنید. آنقدر به او فکر کنید که در هر لحظه تصویر صورتش پیش نگاه شما باشد. به این شکل مثل بچه‌ای خواهید بود که دست والدینش را می‌کشد، پای خود را بر زمین می‌کوبد و از والدین خود با اشک و زاری چیزی را طلب می‌کند.

هرچقدر پافشاری بیشتری کنید، احتمال اینکه به هدف خود برسید بیشتر خواهد بود. این پا فشاری هم در عمل نمود پیدا می‌کند و هم در ذهن خودش را نشان می‌دهد. اما جالب است بدانید تمام تلاش‌هایی که ممکن است در این راه انجام دهید، از ذهن شما نشأت می‌گیرد.

تمامی فرمان‌های بدن را مغز می‌دهد. مغز و ذهن ما است که دستور می‌دهد برای رسیدن به یک هدف، چقدر تلاش کنیم. پس پیش از هر چیز روی ذهن خودمان باید کار کنیم. موفقیت می‌خواهید؟ پس به آن فکر کنید. به دنبال این هستید که فرد مورد علاقه خود را به دست آورید؟ تمرکز خودتان را معطوف او کنید. به این شکل دنیا همان چیزی خواهد شد که به آن می‌اندیشید. تا داشتن بهترین دنیا، راه زیادی باقی نمانده، فراموش نکنید که همه چیز درون ذهن ماست.

 

منابع:

https://en.wikipedia.org/wiki/Law_of_attraction_(New_Thought)

http://www.thelawofattraction.com/what-is-the-law-of-attraction/

https://www.wikihow.com/Use-the-Law-of-Attraction

https://www.jackcanfield.com/blog/using-the-law-of-attraction/

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *