تاثیر قانون جذب بر ازدواج موفق

ازدواج موفق و قانون جذب | قانون جذب چگونه به ازدواج موفق کمک می‌کند؟

آیا قانون جذب روی ازدواج تأثیری دارد؟ برای پاسخ دادن به این پرسش ابتدا باید به تعریف قانون جذب پرداخت. اگر همیشه رویای ازدواج موفق را در ذهن خود داشته‌اید و اگر کنجکاو هستید که آیا قانون جذب نقشی در ازدواج ایفا می‌کند، بهتر است این مقاله را دنبال کنید.

 

قانون جذب یکی از قوانین طبیعی و قدرتمند جهان است که بر مبنای آن «هر چیزی دوست دارد هم نوع خود را جذب کند». جهان پیرامون ما از انرژی‌های الکترومغناطیسی تشکیل شده است و بر اساس قوانین فیزیک، انرژی حرکت می‌کند و جابجا می‌شود. بنابراین انسان نه تنها در جهانی متحرک و پویا زندگی می‌کند، بلکه خود نیز پویا است.

شما خالق یا جاذب هر چیزی هستید که آن را در زندگی طلب می‌کنید. هر آنچه که قصد دارید در زندگی بدست آورید ابتدا در افکارتان ظاهر می‌شود. چنانچه به طور مداوم ذهنتان را بر روی مسئله خاصی متمرکز کنید، در نهایت آن را در واقعیت نیز بدست خواهید آورد. یکی از فرمول‌های اصلی قانون جذب این است که « عشق، عشق را جذب می‌کند». هرچه بیشتر بر روی مسائل خوب تمرکز کنید، اتفاقات خوشایندتری در واقعیت برایتان پیش می‌آید.

زمانی که خواهان ورود فردی جدید به زندگی خود هستید، ابتدا باید فضای مناسب برای آن فرد را در ذهنتان خلق کنید. خواسته قلبی انسان همان چیزی است که دوست دارد به وقوع بپیوندد. اگر واقعاً تمایل دارید که با یک شخص خاص ازدواج کنید، در ذهنتان و ضمیر ناخودآگاه خود این رخداد را تجسم کنید، گویی که واقعاً اتفاق افتاده است. ما خالق تصویری هستیم که در زندگی طلب می‌کنیم و خودمان انتخاب‌هایمان را انجام می‌دهیم. بارها شنیده‌ایم هر زن یا مرد مجردی همیشه شکایت می‌کند که هیچ فرد مناسب ایشان برای ازدواج وجود ندارد و از مسائل مختلف شکایت می‌کند؛ شکایاتی که شما مطرح می‌کنید در واقع همان خواسته‌هایی هستند که به خود جذب می‌کنید. این شکایات را روی کاغذ یادداشت کنید و لحظه‌ای فکر کنید که آیا این موارد همان چیزی است که می‌خواهید بدست آورید. در عوض به جای تمرکز بر روی مواردی که علاقه‌ای به آن ندارید، بر روی خواسته‌های قلبی خود تمرکز کنید. کاغذ را برگردانید و نکات مثبت را از شکایات خود بیرون آورده و در ضمیر ناخودآگاه خود به این نکات مثبت فکر کنید.

هر فردی تصور و تخیل متفاوتی دارد. بر روی احساسات خود تمرکز کنید تا خود را بهتر بشناسید. تا زمانی که خودتان را نشناختید چطور توقع دارید فردی که به عنوان همسر وارد زندگی شما می‌شود از مصاحبت با شما لذت ببرد. بسیاری از افراد پس از ازدواج راه‌های جداگانه‌ای را انتخاب می‌کنند و از هم جدا می‌شوند. برای حفظ یک رابطه و برعکس کردن یک ازدواج ناموفق به ازدواج موفق باید انرژی‌های خود را بهبود ببخشید و از قانون جذب استفاده کنید. بر روی فعالیت‌هایی که شما را لبریز از شادی و احساس موفقیت و خوشبختی می‌کند تمرکز کنید تا این احساسات را به زندگی خود جذب کنید. زمانی که یک رابطه با مشکل روبرو می‌شود، شما پر از احساسات ترس، شک، بدبینی، خشم و ناامیدی هستید که تأثیر منفی بر ازدواج دارند. هر لحظه که تمرکز بر افکار مثبت را به تأخیر اندازید، به کائنات این پیام را ارسال می‌کنید که شما در مورد آینده روابط خود مطمئن نیستید. با قاطعیت و اطمینان بر روی روابطی موفق و آینده‌ای مملو از احساسات خوشایند تمرکز کنید تا قانون جذب خوشبختی را برایتان به ارمغان آورد.

در رشدتو بخوانید  3 اصل اساسی و 4 گام عملی برای استفاده از قانون جذب برای ازدواج

مهم نیست که در گذشته چه اتفاقی افتاده است، هیچ وقت برای شروع دیر نیست. تنها چیزی که مهم است این است که در آینده چه چیز انتظارتان را می‌کشد و شما خودتان انتخاب می‌کنید که آینده‌ای متفاوت داشته باشید. افکارتان را به سمت خواسته قلبی خود هدایت کنید. اگر دوست دارید ازدواج موفق و همسری ایده‌آل داشته باشید، پس جزئیات آن را دقیق در ذهنتان تصور کنید و خواهید دید که چنین موقعیتی به همان صورت به سمت شما جذب خواهد شد.

ذهن شما بسیار قدرتمند است و می‌تواند هر چیزی را که واقعاً خواهان آن هستید را برایتان به ارمغان آورد، به شرطی که آن را با تمام وجود بخواهید. برای موفقیت باید هدفی مشخص داشته باشید؛ در مورد نحوه نیل به این هدف نگران نباشید، کائنات خودش مسیر رسیدن به هدف را به شما نشان می‌دهد. لذا در صورتی که خواهان ازدواج موفق هستید به طور مداوم با خودتان تکرار کنید «من می‌توان همسری ایده‌آل داشته باشم، من زندگی موفقی خواهم داشت، من می‌توانم به این هدف دست یابم». همیشه بهترین موقعیت را در ذهنتان تصور کنید و باور داشته باشید که به این هدف دست خواهید یافت و این موضوع را بارها و بارها برای خود تکرار کنید. از تخیلات خود استفاده کنید و ذهنتان را رها کنید اجازه دهید رویاها و هدف‌هایتان تحقق یابند. از چیزهایی که نمی‌خواهید دوری کنید؛ شما دوست ندارید که در روابط خود با مشکل روبرو شوید، به همیل دلیل احساسات منفی را از ذهنتان خارج کنید و بر نکات مثبت تمرکز کنید.

دنیای بیرون، انعکاسی از دنیای درون است؛ در جستجوی موارد خوب باشید، بگردید و آن‌ها را پیدا کنید، به خاطر بسپارید هر فکری که داشته باشید همان را جذب می‌کنید. این قانون حکایت از این دارد که شما هر چیزی که دوست دارید و به آن فکر می‌کنید را جذب خواهید کرد. قانون جذب به شما می‌گوید بر روی فردی که واقعاً می‌خواهید و دوستش دارید تمرکز کنید، قانون جذب بهترین راه برای پیدا کردن عشق است.

1

گاهی اوقات احساس می‌کنید همه اطرافیان شما می‌دانند چطور یک رابطه را مدیریت کنند که به ازدواج ختم شود و شما تنها کسی هستید که قادر به انجام این کار نیست. در یک رابطه ابتدا باید مشخص کنید که چرا می‌خواهید به عشق دست یابید، از یک رابطه چه چیزی می‌خواهید، البته برداشت هر کس متفاوت است. سپس به عواملی پی خواهید برد که مانع خلق عشقی می‌شوند که شایسته آن هستید. معمولاً افراد به دلیل شکست عشقی که قبلاً داشته‌اند، از عشق ناامید هستند و احساس درد و ترس حاصل از اتفاقات گذشته باعث می‌شود راه‌های پیدا کردن عشق در آینده بسته شوند. اگر همچنان به گذشته فکر کنید، هرگز قادر نخواهید بود در روابط آینده خود موفق شوید. از طرف دیگر، نباید باور خود به عشق، این احساس جادویی را از دست دهید. ذهن خود را گسترش دهید، به کائنات پیام بفرستید که شما آماده پذیرش تغییرات هستید و باور دارید که موفق خواهید شد.

اکنون شما می‌دانید چه چیزی می‌خواهید، مطمئن هستید که همسر خود را پیدا خواهید کرد. هیچ ابهامی در خواسته شما وجود ندارد، قانون جذب به شما کمک می‌کند فرد مورد علاقه خود را پیدا کنید. فردی را که دوست دارید با وی ازدواج کنید را به طور واضح در ذهنتان خلق کنید، تصور نمایید در حال گفتگو، تفریح، پیاده‌روی، غذا خوردن یا انجام هر نوع فعالیت دیگر با او هستید، به ذهن خود آرامش دهید و چیزی را که دوست دارید در ذهنتان تصور کنید. تصور کنید به زودی شما با این فرد ازدواج خواهید کرد و بر تمامی مشکلات غلبه کرده‌اید. با این کار کائنات می‌داند شما از چیزی که می‌خواهید مطمئن بوده و به آن باور دارید و قانون جذب به شما کمک خواهد کرد به خواسته خود دست یابید. اگر در حال حاضر با فردی در رابطه هستید و شریک شما نیز اصول قانون جذب را می‌داند، از او بخواهید در کنار یکدیگر، ازدواج و شرایط آینده این رابطه را در ذهنتان خلق کنید، نتیجه کار بسیار قوی‌تر از زمانی خواهد بود که به تنهایی این موضوع را در ذهنتان تصور می‌کنید.

در رشدتو بخوانید  قانون جذب عشق از دست رفته ، چگونه عشق حقیقی خود را برگردانیم ؟

به علاوه همان طور که قبلاً در این مقاله اشاره شد، برای حصول نتیجه بهتر باید افکار منفی را از ذهنتان دور کنید. در مقابل با مثبت‌اندیشی باور داشته باشید که همسر آینده خود را پیدا خواهید کرد و ازدواج موفقی خواهید داشت. قبل از ملاقات با فردی، به طور مداوم با خود تکرار کنید «من فردی دوست داشتنی، با اعتماد به نفس، مثبت اندیش هستم و چند ساعت آینده بهترین ساعات زندگی‌ام خواهد بود». این اقدام به شما کمک خواهد کرد تا اتفاقات خوب به سوی شما جذب شوند. همیشه آسان نیست، اما آیا وقوع اتفاقات خوب را ترجیح می‌دهید یا عدم موفقیت و ناامیدی را انتخاب می‌کنید. افکار ما انعکاس وقایعی است که برای ما پیش می‌آید. پس بهتر است در عوض افکار منفی و ناامیدی به چیزی که واقعاً دوست دارید فکر کنید.

 

راز موفقیت درون خود ما است، چیزهای خوب را تصور کنید، اگر آرزوی ازدواج موفق دارید، آن را در ذهن خود تصور کنید. هر چقدر بیشتر بر این مسئله تمرکز کنید، با قدرت بیشتری آن را به سوی خود جذب خواهید کرد. مدام با خود تکرار کنید که شما سزاوار شادی و خوشبختی هستید، فردی با ارزش و زیبا هستید، قانون جذب به شما کمک می‌کند زندگی که شایسته آن می‌باشید، همسری که ایده‌آل شما باشد، به سویتان جذب شود. به گذشته فکر نکنید، گذشته باعث ترس و دلسردی شما از آینده خواهد شد. اگر از چیزی مطمئن هستید، قانون جذب همیشه به شما جواب خواهد داد و آن را به سوی شما روانه خواهد کرد.

برای ازدواج با فردی که دوست دارید، ابتدا باید خودتان را دوست داشته باشید و باور داشته باشید فردی که می‌خواهید به سوی شما جذب خواهد شد. شما طراح سرنوشت خودتان هستید، قدرت شما در افکارتان نهفته است، پس به خاطر داشته باشید که اگر به آنچه دوست دارید، به طور مثال به فردی که تمایل دارید همسر شما باشد، فکر کنید و آن را به طور واضح و شفاف با جزئیات در ذهنتان خلق کنید، در واقعیت هم با آن خواسته یا فرد مورد علاقه رویارو خواهید شد. شما پیش از آنچه تصور کنید قدرت دارید و با این قدرت قادر خواهید بود دنیای پیرامون خود را خلق کنید.

 

منابع:

https://awesomeaj.com/2018/10/19/relationship-healing-getting-married-using-law-of-attraction/

https://www.livelifemadetoorder.com/blog/law-of-attraction-partner/

https://pairedlife.com

http://www.thelawofattraction.com

    1 نظر

  1. ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
    پاسخ

    سایت خوبی دارید امیدواریم که موفق باشید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *