قانون جذب در فرایند پیدا کردن فرد موردعلاقه

استفاده از قانون جذب برای پیدا کردن فرد مورد علاقه در یک رابطه

احساس قریب‌الوقوع عشق فراتر از هر احساس دیگری بیان می‌شود. زمانی که قلبتان شروع به تپیدن می‌کند، همه‌چیز از چهره­تان فریاد می‌زند. زمانی که در رابطه ای عاشق شده‌اید و در حال عشق ورزیدن هستید هورمون‌های هیجان در خون شما منتشر می‌شوند. بی‌شک اندام­های داخلی و خارجی بدنتان به رقص درمی‌آیند آن‌وقت است که متوجه می‌شوید عشق تمام تاروپود وجودتان را فراگرفته است. در حقیقت عشق زیبا و حقیقی برای کسانی که باطناً جهت دریافت آن تلاش کرده‌اند محفوظ است. شما می‌توانید با قانون جذب عشق فرد موردعلاقه‌تان را جذب کنید. این یک جذب لذت‌بخش است و چیزی در دنیا شبیه آن نیست.

گاهی اوقات به نظر می‌رسد که هرکسی از قبل درک کرده است که یک رابطه چگونه کار می‌کند و شما تنها کسی هستید که نمی‌توانید درستی آن را پیدا کنید. مقابله با شکست‌های مکرر، ملاقات بد و تلاش برای آشکارسازی عشق می‌تواند خسته‌کننده باشد. علاوه بر این جدال همیشگی با تنهایی و رؤیای یک زندگی بهتر نیز ممکن است شما را تحت‌فشار قرار دهد.

با قانون جذب هر جنبه‌ای از واقعیت خود را می­توانید خلق ‌کنید، مانند جذب یک فرد خاص، بهبود رابطه‌ای که غیرممکن به نظر می‌رسید و حتی بازگشتن شخصی که از زندگی شما رفته است. برای رابطه با یک فرد خاص قانون جذب عشق روی شما متمرکزشده و با شما کار می‌کند. این موضوع به شخص دیگری مربوط نمی‌شود بلکه مختص شماست. درواقع قانون جذب در مورد افکار، احساسات و ارتعاشات شماست به عبارتی در مورد خود شماست. نگاهی دقیق‌تر به چگونگی قانون جذب به شما کمک می‌کند تا بتوانید مبارزات خود را بهتر درک کنید و عشقی که یافتن آن طولانی شده است را آشکارسازید.

در این مقاله قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه می‌توانید روی خود تمرکز کنید تا قانون جذب بتواند فرد خاص را برای شما بیاورد. با ما همراه باشید.

 

  • تصمیم جدی برای برقراری یک رابطه با اطمینان به خود
  • مثبت اندیشی با قانون جذب عشق

تصمیم جدی برای برقراری یک رابطه با اطمینان به خود

تصمیم جدی برای برقراری یک رابطه با اطمینان به خود

اگر واقعاً می‌خواهید شریک زندگی خود را جذب کنید باید در این راه مصمم باشید و برای ادامه زندگی شخصی به تفکرات خود صادقانه متعهد بمانید. انجام این تعهد ممکن است شامل پردازش زخم‌های قدیمی از طریق مطالعه و یا به‌کارگیری روش‌های درمانی باشد. امیدوارم بتوانید گذشته را پشت سر گذاشته و از امید به‌جای ترس استفاده کنید. زمانی که تصمیمتان برای جذب عشق و ازدواج حقیقی باشد بخش بزرگی از اینکه چگونه عشق به فرد خاص آشکار می‌شود را درک خواهید کرد. یک کلیشه قدیمی وجود دارد که ادعا می‌کند تا زمانی که خود را دوست نداشته باشید نمی‌توانید کسی را دوست داشته باشید. این حقیقتی است که وجود دارد و تأثیر بزرگی بر این موضوع دارد که آیا شما قادر به موفقیت در آشکارسازی عشق هستید یا خیر.

مهم نیست که دیگران در مورد شما چه فکری می‌کنند با درک اینکه شما بهترین هستید به خود اطمینان داشته باشید. نباید کسی را مجبور کنید که دوستتان داشته یا عاشقتان باشد زیرا قبل از همه این شما هستید که خود را دوست دارید. افراد در مقابل اعتمادبه‌نفس شما نمی‌توانند مقاومت کنند و به‌سوی شما جذب می‌شوند. به‌طور خاص شما عشق را با افرادی جذب می‌کنید که باحالت ارتعاشی شما هماهنگ باشند. بنابراین اگر خودتان را دست‌کم گرفته و اعتمادبه‌نفس نداشته باشید اغلب با افرادی وارد رابطه می‌شوید که با شما رفتار مناسبی نداشته و ارزش شما را نمی‌دانند. بنابراین برای رسیدن به عشق واقعی نیاز است که خود را عمیق‌تر و بیشتر دوست داشته باشید. آیا شما هم‌اکنون احساس می‌کنید که هر کس از ماهیت عشق برخوردار است. این یک منبع بی‌حدوحصر است که در همه‌ی زمان‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید نه‌فقط زمانی که به دنبال عشق هستید.

در رشدتو بخوانید  8 دلیل برای نداشتن رابطه با مرد متاهل ، رابطه‌ای به‌همراه ترس

مثبت اندیشی با قانون جذب عشق در رابطه

اجازه دهید تا جهان بداند که شما برای برقراری رابطه و ازدواج آماده هستید. این مسئله به شما کمک می‌کند که با تنظیم ارتعاش خود و مثبت اندیشی عشق خود را پیدا کنید. بیایید تمام این افکار منفی را از خود دور کنید اینکه “پیدا کردن شخصی خاص سخت است” یا “چرا آن‌ها نمی‌بینند که من چقدر خوب هستم” و یا “هیچ‌کس مرا دوست ندارد” . ویژگی‌های زیادی در شما وجود دارد که شما را سزاوار دوست داشته شدن می‌کند. عشق در اطراف شما وجود دارد صبور باشید و با مثبت اندیشی روی آن تمرکز کنید. زمانی که ارتعاشات درونی خود را تغییر دهید درها برای رابطه و ازدواج باز می‌شود و قانون جذب عشق فرد خاص را به شما هدیه می‌دهد. قانون جذب به شما کمک می‌کند که عشق را سریع‌تر جذب کنید. برای برقراری یک رابطه قوی با شخصی که می‌خواهید عشق را با او پیدا کنید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 

  1. تنظیم یک هدف مشخص: ابتدا چیزی بنویسید تا به کلمات درست برسید. شادی خود را با صدای بلند و جلوی آینه ابراز کنید. به‌طور مثال “من آماده هستم که عشقم را افشا کنم و قلبم را برای یک دوست صمیمی بازکنم” یا ” ذهن من روشن است، قلب من باز است و من آماده هستم که به همسرم خوش‌آمد بگویم”.
  2. تأیید باور خود در راه رسیدن به عشق: اگر قبلاً با باورهای محدود مبارزه کرده و تصویری واضح از فردی که می‌خواهید با او ازدواج کنید داشته باشید برای جهان نیز آسان است که این شخص را سر راهتان قرار دهد، اگر به این باور برسید که آن‌ها وجود دارند. تمرین‌های روزانه برای تقویت این مرحله عبارت‌اند از ” من به دنبال عشق هستم و همسرم سر راه من قرار می‌گیرد” یا ” هیچ‌چیز مرا از پذیرش عشق به همسرم متوقف نخواهد کرد”.
  3. تمرکز چند حسی: خلاقیت تجسم خود را بیشتر کنید و مدت‌زمان بیشتری را صرف این موضوع کنید که بتوانید همه‌ی جنبه‌های بودن با همسرتان را تجسم کنید. هرچقدر این تصویر ذهنی قوی‌تر باشد کشش شما قوی‌تر بر آن اعمال می‌شود. فقط به چگونگی نگاه او فکر نکنید بلکه صدا، بو و احساس او را نیز تجسم کنید. شما همچنین می‌توانید لحظات مهم زندگی خود را به تصویر بکشید. به‌عنوان‌مثال در آغوش کشیدن هم برای اولین بار، ازدواج کردن و یا فرزندانی که در آینده خواهید داشت.

 

همان‌گونه که می‌بینید، قانون جذب عشق می‌تواند برای برقراری یک رابطه و رسیدن به عشق واقعی به شما کمک کند. با قانون جذب می‌توانید روی خود متمرکز شده و جنبه‌ای از واقعیت خود را خلق کنید.

هیچ قدرتی در دنیا بزرگتر از قدرت عشق نیست. احساس عاشق شدن و اینکه بدانید متقابلاً فردی عاشق شما است با هیچ احساس دیگری قابل مقایسه نیست. بهره‌مندی از عشقی که همیشه رویای آن را داشته‌اید به نظر بسیار دور از دسترس می‌آید، اما با قانون جذب ممکن خواهد شد. زمانی که از قانون جذب استفاده می‌کنید یافتن عشق حقیقی یا فردی مناسب برای یک رابطه بسیار آسان خواهد بود. با اجرا کردن این قوانین در زندگی خود، در سریع‌ترین زمان ممکن عشق و خوشبختی را پیدا خواهید کرد.

در رشدتو بخوانید  3 اصل اساسی و 4 گام عملی برای استفاده از قانون جذب برای ازدواج

با به کار گرفتن نکاتی که در بالا اشاره شد، شما نشانه‌های تغییر را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد و متعاقباً می‌توانید عشق حقیقی را کشف کنید. افکار منفی را از خود دور کنید و بر روی فردی که می‌خواهید با او وارد رابطه شده یا ازدواج کنید تمرکز نمایید، این دو از اصول ضروری قانون جذب عشق به شمار می‌روند. به عبارت دیگر روابطی که خلق کنید، انعکاسی از خود شما هستند. این روابط به همان اندازه که به خودتان باور دارید قدرت خواهند داشت. وقتی باور داشته باشید که لایق عشق بدون حد و مرز هستید، همان عشق را دریافت خواهید کرد.

برای دست یافتن به هدف باید قانون جذب را درست اجرا کنید؛ قانون جذب تنها تمرکز کردن بر چیزی است که می‌خواهید بدست آورید، اگر بر روی چیزی غیر از هدفتان تمرکز کنید، مسائل دیگری در ذهن و افکار شما حاضر خواهد شد و از هدف اصلی فاصله خواهید گرفت. برای رسیدن به آنچه که می‌خواهید باید تلاش کنید. شما تنها فردی هستید که باید تغییر کند تا با فردی که رویای آن را در ذهن دارید رویارو شوید. با افکار منفی نمی‌توانید به هدفتان برسید، پس افکارتان را تغییر دهید، خودتان را آماده پذیرش تغییرات کنید، خودتان بشناسید، بدانید که حقیقتاً به دنبال چه کسی هستید و سپس بر روی فردی که می‌خواهید تمرکز کنید و با اطمینان و خوشحالی باور داشته باشید که به سمت شما خواهد آمد. از قدرت تصویرسازی استفاده کنید و فرد مورد نظرتان را در ذهن خود خلق کنید. بارها در ذهنتان تکرار کنید که چه چیزی را می‌خواهید و بهترین‌ها را در ذهنتان تصور کنید، تا بهترین‌ها به سوی شما جذب شود.

بنابراین چنانچه بر روی فردی خاص، فردی که رویای آن را دارید، فردی که به آن علاقه دارید تمرکز کنید و افکار منفی را از ذهنتان دور کنید، کائنات آن فرد را به سوی شما هدایت خواهد کرد. اصل قانون جذب این است که هر چیزی مشابه خود را جذب می‌کند؛ از این رو به هر طریقی که رفتار کنید، همان رفتار را جذب خواهید کرد. به خودتان اطمینان داشته باشید، برای خودتان ارزش قائل شوید، اعتماد به نفس داشته باشید، تا فردی که با او وارد رابطه می‌شود هم همان رفتارها را با شما داشته باشد. از طرف دیگر عشق، عشق را جذب می‌کند و تنها با افکار مثبت بر روی عشق، عشق واقعی را بدست خواهید آورد. اگر تنها به جنبه‌های منفی زندگی توجه کنید، همان افکار منفی به سوی شما جذب خواهد شد؛ پس بهتر است مثبت فکر کنید، باور داشته باشید که خوشبختی از این پس، پیش روی شما قرار خواهد گرفت و با مثبت اندیشی تنها بر روی فردی که دوست دارید با او وارد رابطه شده و ازدواج کنید، تمرکز نمایید. قانون جذب آن فرد را به شما هدیه خواهد داد.

 

منابع:

http://www.thelawofattraction.com/how-to-manifest-love/

https://www.applythelawofattraction.com/law-attraction-love-specific-person/

https://www.meetmindful.com/law-of-attraction-for-love

https://www.powerofpositivity.com/use-law-attraction-find-love/

https://kelleyrosano.com/love-law-attraction/

https://pairedlife.com/dating/Ways-to-Use-the-Law-of-Attraction-to-Find-a-Relationship

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *