قانون جذب عشق برای انتخاب همسر

قانون جذب عشق برای انتخاب همسر | رابطه ضمیر ناخودآگاه با قانون جذب

قانون جذب یک مفهوم است که می‌گوید عشق، عشق را جذب می‌کند؛ چیزی شبیه کارما که بیان می‌کند هر آنچه به جهان ارائه می‌دهید درواقع همان چیزی است که می‌خواهید آن را جذب کنید. آنچه که ما در چشم ذهن می‌بینیم می‌توانیم در دستان‌مان آن را لمس کنیم. ما می‌توانیم چیزی که ذهن ما را به خود جلب می‌کند، جذب کنیم و در بالاترین نقطه از توانایی‌های خود قرار گیریم. با قانون جذب می‌توانید چیزی که می‌خواهید را تجسم و باور کنید و احساس کنید که آن را قبلاً تجربه کرده‌اید. ماندن در این وضعیت مثبت و مثبت اندیشی سبب می‌شود که آن خواسته به‌طور ناگهانی اتفاق بیفتد، درواقع شما آن را جذب کرده‌اید. قاعدتاً دلیل چنین پدیده‌ای این است که امید در دل شخصی که احساس ناامیدی می‌کند یا فکر می‌کند که نمی‌تواند، تزریق می‌شود. در حال حاضر قانون جذب یک مفهوم شناخته‌شده است که اکثر مردم آن را درک می‌کنند اما برای اینکه کاملاً مفهوم آن را درک کنید باید رابطه بین ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب را درک کنید. گاهی اوقات احساس می‌کنید که هرکسی در اطراف شما است، توانسته شریک و همسر زندگی خود را پیدا کند و تنها شما هستید که نمی‌توانید نحوه ارتباط و چگونگی روابط را کشف کنید. شاید احساس کنید که خواسته‌های شما دائماً توسط کائنات نادیده گرفته می‌شوند و شما هرگز در ظهور عشق واقعی و ازدواج موفق نخواهید شد. اگرچه رویارویی با شکست‌های پی‌درپی در انتخاب همسر، شکست در ازدواج و تلاش برای آشکارسازی عشق می‌تواند خسته‌کننده باشد اما قانون جذب عشق معتقد است که همه‌چیز در زمان خود اتفاق می‌افتد بنابراین بعد از یک یا دو بار شکست در روابط ناامید نشوید و مثبت اندیش باشید. بزرگ‌ترین اشتباه در روابط این است که بروی جنبه‌های منفی رابطه‌ها تمرکز کنید، با این کار خواسته‌های خود را از رسیدن به تحقق دور خواهید کرد. با قانون جذب عشق می‌توانید جنبه‌های مختلف از خود را خلق کنید. درواقع قانون جذب در مورد افکار، احساسات و ارتعاشات شما است و به‌نوعی دقیق‌تر بر خود شما تمرکز دارد.

در این مقاله قصد داریم در مورد علم قانون جذب  و ارتباط آن با ضمیر ناخودآگاه صحبت کنیم. همچنین توضیحاتی در خصوص استفاده از قانون جذب عشق در انتخاب همسر و ازدواج ارائه خواهد شد. با ما همراه باشید.

  • ۵ مرحله از به‌کارگیری قانون جذب
  • ارتباط قانون جذب با ضمیر ناخودآگاه
  • انتخاب همسر با قانون جذب عشق

 

۵ مرحله از بکارگیری قانون جذب برای انتخاب همسر

اگرچه هنوز هم افرادی هستند که قانون جذب را باور ندارند اما افراد زیادی بر اثرگذاری قانون جذب در زندگی قسم می‌خورند و به آن اعتقاد دارند. افکار ما قدرتمند است. گام‌های ما به سمت نتایج مثبت می‌تواند زندگی ما را تغییر دهد. قانون جذب اعتقاد دارد که افکار مثبت نتایج مثبت را جذب می‌کند درحالی‌که افکار منفی نتایج منفی را به دنبال دارد. قانون جذب با بهره‌گیری از ۵ مرحله زیر تحقق خواسته‌هایمان را ممکن می‌سازد:

طلب کردن در قانون جذب همسر

۱- طلب کردن

اولین و مهم‌ترین گام در قانون جذب این است که از جهان، خداوند یا هر منبع الهی و هر چیزی که با آن ارتباط برقرار می‌کنید خواسته‌ی خود را طلب کنید. خاص باشید و دقیقاً بدانید چه چیزی می‌خواهید. شما می‌توانید احساسات، پاسخ‌ها و راهنمایی‌ها را افشا کنید! نگران نباشید هر آنچه را که می‌خواهید با صدای بلند به زبان بیاورید. به‌عنوان‌مثال:” کائنات من می‌خواهم حقوق ماهیانه‌ام افزایش یابد”. تنها کافی است یک بار خواسته‌ی خود را ابراز کنید. بنابراین فهرستی از اهداف خود را آماده کرده و آن را به‌صورت شفاهی به زبان بیاورید. برای تأکید می‌توانید خواسته­ی خود را بروی کاغذ بنویسید و درجایی بگذارید که همیشه بتوانید آن را ببینید.

۲- باور داشتن

باور کنید که خواسته‌ی شما در زمان مناسب آشکار خواهد شد. قانون جذب عشق معتقد است که جهان برای شما یک جدول زمانی تعیین کرده است که زمان دقیق همه اتفاقات مهم زندگی مثل انتخاب همسر و ازدواج در آن مشخص‌شده است. از این فرایند لذت ببرید، زیرا اگر همه‌ی آن چیزی که می‌خواهید را در یک‌زمان دریافت کنید دیگر زندگی برایتان جذاب و سرگرم‌کننده نخواهد بود. اگر باور داشتن به اینکه خواسته‌ی شما می‌تواند مال شما باشد دشوار است، آگاه باشید که طلب کردن، نشانه‌ای برای شنیده شدن خواسته شما است.

در رشدتو بخوانید  قانون جذب عشق از دست رفته ، چگونه عشق حقیقی خود را برگردانیم ؟

۳- رها کردن

این یک گام اضافی اما حیاتی است که در اکثر روش‌های اولیه قانون جذب مورد استفاده قرار می‌گیرد. شاید کمی برایتان گیج‌کننده باشد که خواسته خود را طلب کرده و سپس همه‌چیز در مورد آن را فراموش کنید. اما اگر خواسته‌ای دارید و نیاز است که آن را داشته باشید باید بر تمایلات خود غلبه کنید و آن را فریاد نزنید. خواسته‌ی درست مانند کارما است و می‌خواهید آن را جذب کنید. باور داشته باشید که خواسته‌ی شما به‌خودی‌خود آشکار می‌شود و در حال حاضر فقط باید نسبت به نتایج سپاسگزار بوده و در مقابل آن تسلیم شوید.

۴- اعتماد

یکی دیگر از گام‌های مهم در قانون جذب عشق اعتماد است. زمانی که شما خواسته‌ی خود را رها می‌کنید در مرحله‌ی انتظار ظهور خواسته‌تان قرار می‌گیرد. حقیقت این است که در حال رسیدن به خواسته خود هستید. اگر اعتماد داشته باشید که به‌زودی همسر و شریک زندگی خود را می‌یابید و زمان ملاقات فرامی‌رسد، به خواسته‌ی خود جان بخشیده و عشق ظاهر می‌شود. وقتی‌که با شریک زندگی خود ازدواج کنید احساس آرامش و دوست داشتن را بیش‌تر درک می‌کنید. اگر می‌خواهید که خواسته‌هایتان محقق شود باید به احساسات خود پی برده و تمایلات خود را زنده نگه‌دارید.

۵- دریافت کردن

آخرین و جذاب‌ترین مرحله از قانون جذب دریافت کردن است. شما ممکن است نشانه‌ها، اعداد یا حتی احساسات شهودی را دریافت کنید که راه را به شما نشان می‌دهد. این نشانه‌ها اغلب یک روز قبل از دریافت خواسته‌ها اتفاق می‌افتند. آرام باشید و از کائنات سپاسگزاری کنید که خواسته‌هایتان را برآورده ساخته است.

ارتباط قانون جذب با ضمیر ناخودآگاه برای انتخاب همسر

ارتباط قانون جذب با ضمیر ناخودآگاه

ذهن ما به دو بخش ضمیر آگاه و ناخودآگاه  تقسیم می‌شود. ضمیر آگاه بخش تحلیلی ذهن است که مسئول جمع‌آوری داده‌هاست. همچنین بخشی از ذهن ما که افکار را تولید می‌کند به ضمیر آگاه مغز برمی‌گردد و تنها مسئولیت ۱۰ درصد از کار مغز را  به عهده می‌گیرد. در مقابل ضمیر ناخودآگاه ۹۰ درصد از عملکرد مغز را شامل می‌شود. برخلاف ضمیر آگاه، ضمیر ناخودآگاه به‌راحتی قابل‌دسترس نیست و بسیاری از چیزهایی که در ضمیر ناخودآگاه ما زندگی می‌کنند واقعاً برای ما شناخته‌نشده‌اند، زیرا بسیار عمیق هستند. پنج حس لامسه، بویایی، شنوایی، بینایی و چشایی به ضمیر ناخودآگاه ما مرتبط‌اند. ضمیر ناخودآگاه مسئول تنفس شما و هرگونه عکس‌العمل غیرارادی است که در مقابل فعالیت‌هایی که نسبت به آن آگاه نیستید واکنش‌های فوری نشان می‌دهد. بخش عمده‌ای از اقدامات، باورها، عادات و آنچه که تصمیم می‌گیرید روزانه بر آن تمرکز کنید، توسط ذهن ناخودآگاه شما هدایت و با هم هماهنگ می‌شود. تصمیمات و عادات شما و هر آنچه در طول روز انجام می‌دهید چیزهایی هستند که زندگی شما را شکل می‌دهند.

این ضمیر ناخودآگاه است که همه‌چیز را در زندگی به شما نشان می‌دهد. دقیق‌تر این است که بگوییم همه‌چیز در زندگی شما از روابط، سلامت یا امور مالی‌تان، انعکاسی از ذهن ناخودآگاه شما است. اگر می‌خواهید بدانید که در ناخودآگاه شما چه اتفاقی می‌افتد می‌توانید به زندگی‌ای که برای خودتان ایجاد کرده‌اید و نتایج آن نگاهی بیندازید. کافی است دیدگاهی واقع‌بینانه به این موضوع داشته باشید. زمانی که ضمیر ناخودآگاه به‌عنوان جذابیتی در زندگی معرفی می‌شود بدین معناست که آنچه نتایج شما را تعیین می‌کند، اندیشه‌ها، باورها و عادت‌های شما است. آن چیزهایی که شما هرروز به‌طور خودکار انجام می‌دهید و همین‌طور اعتقادات شما، بر شرایطی که تصمیم‌گیری شما را تعیین می‌کند، تمرکز دارد. آنتونی رابینز در کتاب خود به نام غول بیدار درون بیان کرده “زندگی چیزی جزء یکسری تصمیم نیست”. ما از این تصمیمات برای به جریان انداختن اعمال خود استفاده می‌کنیم و این اقدامات هستند که تعیین می‌کنند زندگی ما چگونه خواهد شد. به‌عنوان‌مثال زندگی شخصی که تصمیم می‌گیرد به تحصیلات عالیه خود ادامه دهد با شخصی که مدرسه را ترک کرده است یکسان نخواهد بود. ذهن ناخودآگاه خانه‌ای از عادت‌ها و باورها است.

در رشدتو بخوانید  5 مرحله گام به گام عملی برای رویارویی با شکست عشقی | علائم و درمان شکست عشقی

ضمیر ناخودآگاه به شما کمک می‌کند تا از قانون جذب برای جذب آنچه که در زندگی می‌خواهید استفاده کنید. اکثر مردم قانون جذب را در خود مسدود می‌کنند چراکه آن‌ها در ضمیر ناخودآگاه خود تفکرات منفی دارند. بسیاری از آموزه‌های قانون جذب با ایده‌ای از ضمیر ناخودآگاه مرتبط بوده و می‌تواند با عقاید و باورهای آگاهانه ما در تضاد باشند. طبق نظریات، خواسته‌های ما محقق نخواهند شد تا زمانی که هر دو ذهن آگاه و ناخودآگاه بروی یک صفحه قرار بگیرند و باور داشته باشند که دستیابی به خواسته‌ها امکان‌پذیر است. برخی افراد از روش­هایی مانند هیپنوتیزم جهت اتخاذ تصورات بهتر و متفاوت ضمیر ناخودآگاه خود استفاده می‌کنند.

انتخاب همسر با قانون جذب عشق

جاده‌ی عشق پیچیده است اما با استفاده از قانون جذب عشق عبور از این جاده بسیار لذت‌بخش خواهد بود. احساس قریب‌الوقوع عشق بیش از هر احساس دیگری بیان‌شده و با تپیدن قلب و سرخ شدن چهره نمایان می‌شود. با عشق هورمون‌های شگفت‌انگیزی در خون ما به جریان می‌افتند و عشق واقعی از آن کسانی است که با قانون جذب عشق آن را طلب کرده باشند. جذب عشق دائمی با فداکاری و صبوری انجام می‌شود. اگر از اعماق وجود خود طلب عشق کنید فردی که بیشترین هماهنگی را با شما دارد در مسیر زندگی‌تان قرار می‌گیرد، فقط کافی است تا زمان مناسب صبر کنید.

زمانی که در تاریکی و سکوت باشیم عشق به سراغ ما نمی‌آید بلکه زمانی که خود را دوست بداریم و از خود مراقبت، و به خود محبت کنیم عشق ظاهر خواهد شد. شاید بگویید این خودخواهانه است اما این‌طور نیست، بلکه دوست داشتن و محبت کردن به خود از ضروری‌ترین گام­ها برای رسیدن به عشق است. برای برقراری رابطه با شخصی که می­خواهید با او ازدواج کنید می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- به خود اطمینان داشته باشید

برای جذب شریک زندگی خود مصمم باشید و صادقانه به تفکرات خود متعهد بمانید. زمانی که تصمیم‌تان برای انتخاب همسر و ازدواج قطعی و حقیقی باشد می‌توانید چگونگی آشکار شدن عشق به فرد خاص را در خود درک کنید. همان‌طوری که در بالا ذکر شد تا زمانی که نتوانید خود را دوست داشته باشید نمی‌توانید شخص دیگری را دوست بدارید. توجه داشته باشید افرادی جذب شما خواهند شما که با شما هم ارتعاش باشند بنابراین برای دستیابی به عشق واقعی باید به خود اطمینان داشته و خود را عمیقاً دوست داشته باشید.

۲- تعیین هدف مشخص برای رسیدن به همسر

با قانون جذب عشق می‌توانید اهداف خود را به‌طور مشخص تعیین کنید. شما می‌توانید خواسته‌های خود را با صدای بلند بگویید و یا آن را در برگه‌ای بنویسید.

۳- تأیید باورها در راه رسیدن به عشق و همسر

اگر بتوانید تصویر واضح از فردی که می‌خواهید با او ازدواج کنید را در ذهن داشته باشید کائنات به شما کمک می‌کنند تا این شخص سر راهتان قرار گیرد، فقط کافی است باور داشته باشید که این شخص در جهان وجود دارد.

 

درمجموع قانون جذب عشق قبل از هر چیز بر خود شما متمرکز بوده و می‌تواند جنبه‌ای از واقعیت‌ها را در شما خلق کند. ازآن‌جایی‌که قانون جذب با ضمیر ناخودآگاه در ارتباط است بنابراین می‌تواند با بسیاری از عقاید و باورهای ما در تضاد باشد، به عبارتی برای رسیدن به خواسته‌ها، باید برخی از این باورها را در خود سرکوب کنید.

 

منابع:

https://www.pressandjournal.co.uk/fp/lifestyle/health-and-beauty/1659436/power-of-positivity-what-i-know-about-the-law-of-attraction/

https://hackernoon.com/the-truth-behind-the-law-of-attraction-edf5cb8204e3

https://herway.net/love/10-steps-to-manifesting-love-with-a-specific-person-using-the-law-of-attraction/

https://www.mywealthshop.com/subconscious-mind-and-law-of-attraction/

https://www.applythelawofattraction.com/law-attraction-love-specific-person/

https://www.mywealthshop.com/subconscious-mind-and-law-of-attraction/

https://www.livelifemadetoorder.com/blog/law-of-attraction-subconscious-mind/

https://www.meetmindful.com/law-of-attraction-for-love/#

http://www.thelawofattraction.com/how-to-manifest-love/

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *